آنچه به من انرژی می دهد

از اینجا رفتم مسکو و بعد پطربورگ و ۴ روز خوش گذروندیم و اینها همه هیچ بود. باور کن. چون درسته که یک هفته اس خوابش رو می بینم و ... اما یک کلمه اینجا نتونستم بنویسم. یک کلمه نتونستم بگم که ما آنقدر هم هم ملت غیوری نیستیم و اهالی پطربورگ با ۶٣ درصد کشته و ٩٠٠ روز محاصره در جنگ جهانی دوم خیلی غیور تر از ما هستند و ... ولش کن اصلاً قرار نبود از این ها بگم. چرا که یک هفته است که نگفتم.

آمدیم مسکو و آتیش زدیم به مسکو و دودش هم رفت تو عکس هامون و حلقمون و اصلاً نتونستیم با کلیسای واسیلی (همون بستنی قیفی رنگیه هست) عکس بندازیم و ده ده ده من نیومده بودم اینها رو بگم نه.

من اومدم بگم یک هفته است، نه!! هفته پیش این موقع تو کشتی (یه چیزی بین قایق و کشتی) تو رودخونه مسکو بودیم و داشتیم میپختیم از گرما و ... لعنت به من. حرف من این نیست.

حرفم اینه، رفتم مسافرت که انرژی بگیرم و برگردم. خیلی خوش گذشت جای همه خالی به قولی ان شاء ا... امام یه روزی همه مشتاقان رو بطله اما انرژی فقط از عشق می آد باور کنید.

امروز وقتی به طور اتفاقی دیدمش واقعاً انرژی گرفتم. حالا مهم نیست که اون گند زد به عصابم یا نه. من اینقدر دوسش دارم که با دیدنش مخصوصاً وقتی فکر می کردم دیگه هیچ وقت اتفاق نمی افته انرژی بگیرم.

تو این ماه خیلی التماس دعا دارم. من خودم روزه می گیرم ولی نمیدونید بیچاره خدا زیر باره چه منتی رفته. خواهش می کنم تو دعاتون منو فراموش نکنین و دعا کنین عاقبت به خیر شم.

اگه خواستین خیلی لطف کنین در مورد من اینها رو دعا کنین:

١- خدایا این صبا رو عاقبت به خیر کن

٢- خدایا پدر و مادرش رو ازش راضی کن

٣- تو کار اون از همکاراش و همکاراش از اون راضی باشن

۴- تو درسش موفق کن که ان شاء ا... تو این مرحله کار به جاهای باریک نکشه.

۵- از غرور و تکبر دورش کن

۶- خدایا تو این ماه توفیق عبادت بهش بده

٧- خدایا بهش آرامش بده چه تو این دنیا چه اون دنیا

 

دست و دلتون رو می بوسم.

/ 4 نظر / 2 بازدید
آبراکساز

امیدوارم انرژیت مستدام باشه و حالا حالا ها باشه! چه انرژی سفر چه انرژی اون یه لحظه! خانم روزه دار التماس دعا! من که از روزه محرومم و فعلا اصلا حال و هوای ماه رمضان نداشتم! برام دعا کن دوباره پیدا شم!‌

shamal

آرامش!آرامش!آرامش...معجزه می کنه!برات آرزو می کنم که همیشه آرامش داشته باشی و با عشق زندگی کنی[گل][گل] عکس هات فوق العاده بودن مخصوصا بیستنی قیفیه. فقط قضیه دودنفهمیدم چی بود اونم اوووون همه[چشمک]

shamal

در ضمن تو هم مارو از دعا محروم نکن[گل]

سالی

میتونم تصور کنم چه حال خوبی میشه آدم