734 می نویسم پس هستم

امروز 18 دی ماه است سه شنبه

نمی دانم علت این آرامش ریشه در اوضاع مملکت (منظور کسادی کارها و نیمه تعطیل شدن همه مراکز کسب و کار است) دارد و یا به دلیل عبور دوره طوفانی آغاز کارم، است. هرچه هست خوب است به من فرصت تامل و اندیشیدن داده. در این یکی دو ماه اخیر بیشتر می نویسم و این یعنی فرصت می کنم کلمه ها در ذهنم به حرکت در بیاورم از بین کلمات انتخاب کنم برای بیان حال خودم.

"دفاع ژولین" ناباکوف به انتها دارد نزدیک می شود، در حالی که جلد دوم "جنگ و صلح" همان جا گیر کرده. این وسط از بورخس داستان های کوتاهی خواندم. بورخس احتمالا تنها نویسنده ای است که می می توانم بارها و بارها داستان هایش را بخوانم و هر بار در پیچیدگی و تو در تویی دنیایی که خلق می کند گم شوم از جای تازه ای سر در بیاورم.

بورخس برای کسی که میخواهد گم شود بهترین گزینه است.

امروز روحیه ام خوب نبود، دنبال یونگ رفتم و بعد خانم شینودا را پیدا کردم با کتاب goddesses of women آشنا شدم و مقداری هم خواندم. در این کتاب روان شناسی ایشان قهرمان رم باستان را به آرکی تایپ های شخصیت شناسی یونگ پیوند زده و مکتبی تازه برای روان شناسی ارائه کرده. می خواهم بخوانم بلکه جنس خودم را بهتر بشناسم و علت این بی ثباتی و دم دمی مزاجی و بیقراری را درک کنم.

برای آن کتاب مدیریتی فصل آرمان مشترک را خواندم. خواندن این کتاب برای من درست یاد آور داستان ادب از که آموختی لقمان است. هرچه در کتاب نوشته را ما در سازمان متبوع مان نداریم :)

سفر به دلیل محدودیت منابع مادی و زمانی نمی توانم برم :) خیلی کار خارق العاده ای در زمینه خرید خانه و ماشین نمی توانم انجام دهم، هنوز پولم کم است :). مرد شریف هم صحبتی هم که ندارم با خودم و خدای خودم هم صحبتم :)

واقعا در این مختصات باز هم خوب موندم و خوب دوام آورده ام مرحبا.


از خوشی ها زندگی ام، دوره آموزشی 5 شنبه ها، تئاتری که فردا می رویم. همتی که در خواندن کتاب ها می کنم، قرار است به فلسفه خوانی برگردم.

از اقدامات خوبم در این مدت:

برگزاری دوره آموزشی طراحی مدفن

افزودن تجهیزی به آزمایشگاه

برای تعمیر تجهیز مورد نظر پروپوزال آماده شد

برای سامانه اینترنتی RFP نوشتم

پروژه مربوط به موج شکن ها توانستیم به دست بیاوریم

یه پایان نامه رو مشاور بودم

برای سه تفاهم نامه فعالیت کردم که هنوز به نتیجه نرسیده

یه دستور العمل بیشتر حالت حواشی و جلسه بود که به نتیجه نرسید اما یه دستور العمل دیگه در دستور کار هست و احتمالا به نتیجه برسه. استارت یه همایش ملی خورده و برای یه نشریه سازمان برنامه پیشنهادات رو دادم، امیدوارم ما رو هم دخیل کنن

اگر پروژه خودم را هم بتونم به خوبی انجام بدم و مقاله بنویسم و روش کار آزمایشگاهی تعریف کنم، اهداف نسبی برآورده شده.

یه نرم افزار یاد گرفتم و دوره پیشرفته را هم دارم آموزش می بینم.

دوست داشتم بتوانم تدریس کنم. دوست داشتم زمینه کار تخصصی خودم را می داشتم.

اما در این مدت پروژه اداره برق نشد و هنوز برای کار آزمایش مصالح منظور نتونستم کار بگیرم.


/ 0 نظر / 28 بازدید