663

سرور پرشین بلاگ به این دنیا برگشته است! در حالی که من در بخش مدیریت پست های ارسالی پس از آخرین بکاپ گیری شخصی ام را از دست داده ام (160 پست). همچنین نیمی از کلمات کلیدی که در این مدت به وب اضافه کرده بودم، دیگر در بخش مدیریت قابل انتخاب نیستند.

مدتی است که حال پرشین بلاگ خوب نیست. بخش نظرات مدتی است که به مشکل برخورده و تعداد نظرات ارسالی را نشان نمی دهد. کاش مدیران اولین سرویس وبلاگ فارسی زودتر به فکر می افتادند تا ایرادات را برطرف کنند و یا اگر به دلایلی تمایلی به پشتیبانی از سرویس پرشین را ندارند، ما را هم زودتر مطلع کنند، بعد از 8 سال از اینجا دل بکنیم برویم جای دیگر.

در این مدت خرابی به آدرس support@persianblog.ir چندین نامه فرستادم که همه برگشت خورد. حالا این مشکل جدید از بخش مدیریت و نبود 160 پست را هم به آدرس جدید الکترونیکی پشتیبانی ارسال نمودم. 

در نهایت برای ما کاری نمی ماند جز اینکه که دعا کنین ان شا الله درست می شود. ان شا الله رسیدگی می کنند. ان شا الله آن 160 پست نیز به این دنیا باز می گردند. 

آمین

* می ترسم بعد از این بروز رسانی، در خود صفحه وب هم پست هایم را ازدست بدهم. 

/ 2 نظر / 48 بازدید
وحید53

من نشمردم چند پست اما نزدیک سه سالم پریده. چند روزی بود می خاستم وبلاگی تو جاهای دیگه بندازم . اگه ژرشین بلاگ حالش خوب نشه حتمن جاهای دیگه می رم بعد بیشتر از5 سال.

وحید53

من نشمردم چند پست اما نزدیک سه سالم پریده. چند روزی بود می خاستم وبلاگی تو جاهای دیگه بندازم . اگه پرشین بلاگ حالش خوب نشه حتمن جاهای دیگه می رم بعد بیشتر از5 سال.