ابزار

از همین الان فروش فیلم "جدایی نادر از سیمین" تضمین شد. دنیای وارونه و ابزارهای ابراز وجود حالا می خواهد ساخته های مدیری باشد، یا اس ام اس زدن به فلان برنامه. ما تا بیخ خفه شدنگان به دنبال صدایی هستیم که یکبار صدای ما شده.

شخصاً خیلی ساخته های مهران مدیری را دوست ندارم. البته انکار نمی کنم که سی دی ها را می خرم و تماشا می کنم و گاهی لبخندی هم می زنم ... نه اما بیشتر به این دلیل می خرم که از یک نفر که حالا واقعی یا ساختگی می گویند صدای ماست حمایت کنم. تا شاید اگر کسی هم این شایعات یا واقعیات را شنید از این رای ریخته شده به صندوق مدیری سرشماری سرانگشتی بکند. این سی دی را می خرم که یعنی من که سبزم مخالف کپی کردن هستم و ...

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
کویر

کم لطفی نکن بانو. اگر همین شش قسمت قهوه تلخ را دیده باشی و با دقت دیده باشی اعتراف خواهی کرد که این سریال سراسر نکته و کنایه است به حکومت. از نمایش شکنجه و اعتراف به نداشته ها و نبوده ها تا نمایش پاچه خواریها و وارونه جلوه دادن حقایق تا ظلم بر رعیت تا نمایش حماقت و جهل حاکمان تا نشان دادن چهره های نظامی و نظامیگری در ایران. حتی اشاره به اینکه از آن سالها هیچ نشانی در تاریخ نیست منظور غیرمفید بودن و مزخرف بودن حکومت در این سالهای اخیر است. نکته بسیار دارد بانو. حتی موسسه "تصویر سبز فردا". کم لطفی بزرگی است اگر بگوییم سریال قابل توجهی نیست آن هم برای شما که دغدغه های سبز دارید. گفته می شود مدیری در دیدار هنرمندان با احمدی نژاد حضور پیدا کرده و این مجموعه را هم به ا.ن هدیه کرده. تازه می فهمم از هدیه کردن این اثر چه هدفی داشته. برقرار باشید

سائده

اگر صدا و سيماي ايران خيلي از پخش اين سريال ناراضي بود، عمرا نمي‌ذاشت يك سي‌دي ازش در بياد. اين سريال توي همين ارگان ساخته شده. پول مي‌ديم سي‌دي رو مي‌خريم، پول مي‌ديم براي جايزه اس-ام-اس مي‌ديم. واقعا اين پول دادن‌ها به كام كيه؟! اين كار رو نه رد مي‌كنم و نه تشويق فقط مي‌خوام بگم اون‌هايي كه اعتقاد راسخ دارن كه دارن حمايت سياسي مي‌كنن يه ذره بيشتر به‌ش فكر كنن.

شمل

با سایده موافقم.هیچ وقت هم پی گیر کارهاش نبودم تو این چند ساله چون کلا تلوزیون نگاه نمی کنم! 3 قسمت اولشو گرفتم و دیدم که جلبم نکرد بقیه شو ببینم. نمی دونم چرا این همه ملت دارن سیاسی می کنن قضیه رو! این وسط فقط نفرتم از صدا و سیما بیشتر شد که پولش از مالیات مای بیچاره در میاد برای این مزخرفاتی که پخش می کنن بعد باید پول سریال دیدنم باز خود مردم بدن!

شمل

باشه ولی فقط به خاطر تو[چشمک]