711 خوشحالی برای یک پایان امیدواری برای یک آغاز

یک سال و شش ماه میشه که درسم تموم شده. قول داده بودم یک مقاله دیگر از پایان نامه ام بنویسم. پیش نویس اولیه هم زمان دفاع آماده بود، اما مدتی طول کشید تا نهایی کنم و ژورنال انتخاب کنم و به فرمت ژورنال در بیاورم و بفرستم. پاییز 96 فرستادم. داوری نسبتا زود آمد. بعد از 4 ماه داوری آمد و ایراد جدی نگرفته بودند. فقط لازم بود که مفصل پاسخ تهیه کنیم و بعضی موارد را بهتر بیان کنیم. یک ماهی زمان برد. مصادف شد با فشردگی کارهای آخر سال و این بهم ریختگی های ناشی از سمت جدید و ... به سختی آرامش و نظم ذهنی ایجاد کردم تا بتوانم متمرکز شوم روی اینکار.

الحمد الله که روز اول فروردین 97 مصادف شد با ارسال نامه پاسخ و متن اصلاح شده مقاله به استادم که ان شا الله ایشان بقیه کارها را انجام دهند.

همیشه انجام دادن و به پایان بردن یک وظیفه سبک کننده ست. خوشحالم که به سرانجام رسید. امیدوارم در سال جدید بتوانم مقاله دیگری که روی دستم مانده را هم تمام کنم و بفرستم. البته مقاله نوشتن وظیفه ماست، برای سال جدید آرزو دارم که آدم بهتری باشم. کارهای نیکو و درستم بیشتر از کارهای نادرست و ناروایم باشد. آرزو می کنم 97 سال بهتری باشد. سال سلامتی و خنده و صلح.

خدایا از درون دل ما آگاهی، چه بیان کنم که ندانی. الهی با ما آنچنان نکن که لایق آنیم با ما آنچنان کن که از رحمت و کرم تو انتظار می رود.


یا الرحم الراحمین

یا احکم الحاکمین/ 1 نظر / 84 بازدید
zanraf

مبارك باشه در ادامه راه هم موفق باشي آمين