شد به هر جا دلم

تابناک خبری جالب در مورد اتمام کار مشاوران جوان در دولت دهم داده و نوشته این اتفاق از خود نهاد ریاست جمهوری شروع شده و احتمالاً به مرور در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی شاهد کم رنگ شدن حضور این مشاوران جوان خواهیم بود. اینجانب که خود از نزدیک شاهد هنرنمایی این مشاوران جوان  بوده ام، امیدوارم این خبر صحت داشته باشد.

لفظ مشاور در مورد کسی به کار می رود که پس از کسب تجارب مختلف و حضور در عرصه های دشوار، اطلاعات ذی قیمتی دارد که روا نیست به تنهایی از آن بهره مند شود. چنین فردی باید به عنوان مشاور در کار گروه های تخصصی حضور داشته و اظهار نظرهای کلان نگر داشته باشد. حالا خودتان قضاوت کنید، مشاور جوان یعنی چه؟

یعنی برای خودت یک موقعیتی دست و پا کنی به همه راهکار نشون بدی چندتا لفظ قلمبه سلمبه یاد بگیری و لابلای حرفات قلشون بدی و ... بعد هم کلی مدعی باشی که کاری که ما گفتیم را نکردند و ... یه رزومه درست کنی، پذیرش بگیری با اهل و عیال و اینها بری خارج که تازه اگه حال داشتی و شد، درس بخونی!!!! همشونم چاق، انگشتر عقیق تو یه دست حلقه تو یه دست دیگه بگی اظهار نظر علمی می کنن، لازم بشه مداحی می کنن و زیارت عاشورا می خونم. فقط هم خودشون می فهمن کار درست چیه. عصبانی

حالا اینها رو بی خیال. اگه تصنیف و آهنگ نوستالژِی دار داریم و هیچ جا نتونستیم پیداش کنین توصیه می کنم به اینجا  و اینجا  سر بزنید. کلی ترانه و تصنیفی که دوست داشتم و دم دستم نبود را دانلود کردم. 

-----------

شد ز غمت خانه سودا دلم   در طلبت رفت به هر جا دلم

در طلب زهره رخ ماهرو          می نگرد جانب بالا دلم

/ 2 نظر / 2 بازدید
سائده

[خنده] دركت مي‌كنم عزيزم. اينجا مملكتيه كه سي ساله داره آب سربالا مي‌ره و به تبع اون قورباغه ابوعطا مي‌خونه [ناراحت]

ماتئي

آخ آخ آخ نگو كه دلمك خونه از دستشون سلام يه چيزي: منم اندازه چند كارتن مجله فيلم دارم! اونوخت خير سرم مهندسم و اينا، از خير مطالعات فرهنگي و هر چي رشته دانشگاهيه گذشتم ضمنا " شد ز غمت خانه سودا دلم" درستش كن